У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 або 2022 року з української мови, математики та одного з вибіркових предметів або результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 році у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019-2021 роках.

Результати ЗНО 2020–2021 років з української мови і літератури/ української мови, математики, історії України, іноземної мови, біології, фізики, хімії, за бажанням вступника можуть бути зараховані замість результатів з відповідних навчальних предметів НМТ 2023 року або НМТ 2022 року, якщо різниця балів НМТ та ЗНО з відповідного предмета не перевищує 15 балів.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету.

Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про зацікавленість абітурієнта у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Вимоги до мотиваційного листа опубліковано https://pk.kpi.ua/motivation-letter

Для вступу на навчання за державним замовленням всі вступники мають подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок з предметів національного мультипредметного тесту (НМТ) для спеціальності 132 Матеріалознавство наступні:

• Українська мова 0,3
  • Математика 0,5

Додатковий блок (К3)

• Історія України 0,25
  • Іноземна мова 0,25
  • Біологія 0,2
  • Фізика 0,5
  • Хімія 0,5

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок з предметів загалього незалежного оцінювання (ЗНО) для спеціальності 132 Матеріалознавство наступні: