Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії

14 травня 2024 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 26.002.119 відбувся успішний захист дисертації аспіранта кафедри ВТМ та ПМ Сергія Теслі на здобуття тупеня доктора філософії за спеціальністю 132 Матеріалознавство.

На засіданні Національного Агентсьва із  забезпечення якості вищої освіти 14 травня 2024 року прийнято рішення про акредитацію освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня вищої освіти "Матеріалознавство".

Вітаємо гаранта прогами - професора Юрія Богомола та команду з досягненням мети, а колективи кафедр ВТМ та ПМ і ФМТО з завершенням процедур щодо акредитації усіх поточних освітніх програм.

 

У розділі Громадське обговорення освітніх програм розпочато обговорення:

- ОПП бакалавра "Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів" 

- ОПП магістра "Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів" 

- ОНП доктора філософії "Матеріалознавство"

У період з 06 по 10 травня 2024 року доцентка кафедри Тетяна Соловйова відвідала та представила Інститут матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона на II INTERNATIONAL STAFF TRAINING WEEK: Digitalization and EU-Funding Projects в Dumlupinar University.

Шановні колеги! 

Запрошуємо вас взяти участь у IX Міжнародній Самсонівській конференції  «Матеріалознавство тугоплавких сполук» (MSRC-2024), яка відбудеться 27-30 травня 2024 р. в м.Київ, Україна.