Запрошуємо на навчання за сучасною освітньою програмою за кошти ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

"Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів"

Спеціальність                 132 Матеріалознавство

Освітня програма            Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів

Форма навчання            Денна, заочна

Студенти вивчають

Наукові засади та новітні технології проектування, виробництва та використання консолідованих та дисперсних матеріалів в наностані; застосування нанотехнологій; комп'ютерні інженерні програми (CES Granta Design, ANSYS, Solid Works, PTC Creo 3D та ін.) оптимального вибору матеріалів та технологій їх оброблення, проектування нових матеріалів та виробів з них, розрахунків та прогнозування стійкості матеріалів та конструкцій за різних умов експлуатації.

Вибір та використання дослідницького обладнання та  комп'ютеризованого управління якістю продукції.

Освітньо-професійну програму «Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів» першого рівня вищої освіти розроблено під впливом здобутків та поточної роботи наукової школи «Матеріалознавство тугоплавких сполук і композитів» започаткованої Григорієм Валентиновичем Самсоновим. Сьогодні роботу наукової школи очолює Академік НАН України Петро Лобода.

Особливістю програми є підготовка бакалаврів, що мають фундаментальні знання для розробки та одержанні матеріалів та виробів з використанням дисперсного стану речовини, у тому числі нанорозмірного, створенні наноструктурованих матеріалів, функціональних металевих, керамічних та металокерамічних матеріалів, конструюванню матеріалів з наперед заданими функціональними властивостями з використанням сучасних інформаційних технологій.

Карєрні  можливості

Випускники можуть працювати на підприємствах, пов'язаних з виробництвом, обробленням та використанням усіх типів матеріалів,  в науково дослідних центрах та інститутах НАН України, закладах з питань експертизи матеріалів, екологічної безпеки та нанобезпеки, а також в організаціях які займаються стандартизацією та сертифікацією продукції  наноматеріалів, покриттів

Докладніше про фахівців спеціальності "Матеріалознавство"

Калькулятор обчислення конкурсного балу на сайті приймальної комісії

УВАГА !!!

У 2023 році приймаються результати національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023  та 2022 року або зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)  2020, 2021 років.

Для вступу на спеціальність 132 Матеріалознавство приймаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти:  (докладніше на сайті приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського)

Етапи вступної кампанії та ключові дати

Реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ)
   03 квітня - 03-травня 2023 року