12 березня 2015 року на методичному семінарі кафедри ВТМ та ПМ розглянуто стан виконання проекту Tempus MMATENG.

Nike Air Force

Координатор проекту від НТУУ “КПІ” доцент Богомол Ю.І. доповів присутнім про роботу виконану за перший рік проекту та завдання підрозділу на найближчий час, пов'язані з впровадженням в навчальний процес відповідних змін. Присутні обговорили перелік дисциплін, передбачених проектом, які буде включено до навчальних планів підготовки бакалаврів та магістрів.

Доцент Степанов О.В. та асистент Троснікова І.Ю. доповіли про результати стажування в Католицькому Університеті Льовена (Бельгія), яке відбулось в січні цього року.

Зокрема, увагу загострили на імплементації до навчального процесу прикладних комп'ютерних програм тривимірного моделювання (Siemens NX) та оптимального вибору матеріалів (Granta Design CES EduPack).