В січні 2015 року викладачі кафедри доцент Степанов О.В. та асистент Троснікова І.Ю. проходили стажування

Nike Special Forces Air Force 1 Boots

за програмою Tempus MMATENG на базі Католицького університету Льовена (Бельгія).

Програмою стажування було передбачено обмін досвідом з питань модернізації навчального процесу при підготовці студентів-матеріалознавців.

Лекції та практичні заняття проводили провідні фахівці Католицького Університету Льовена (KU Leuven),  Вищої державної школи хімії (ENSCL, Ліль, Франція), компанінії Granta Design – розробника системи CES, концерну  Siemens – розробника CAD-CAM системи Siemens NX.

Уже з наступного навчального року студенти спеціальності будуть оволодівати прийомами роботи в програмних продуктах CES Edupack та Siemens NX 9.