Наприкінці  листопаду 2019 року викладачі кафедри доцент Кисла Галина Павлівна, доцент Мініцький Анатолій В’ячеславович та доцент Биба Євген Георгійович в складі делегації ІФФ відвідали Пекінський університет науки і технологій.

Метою візиту був обмін інформацією про наукові напрямки ІФФ та Пекінського університету науки і технологій. Обговорення перспектив подальшої співпраці з китайськими колегами в науковій і освітній сферах.

В межах візиту була висловлена зацікавленість:

- у залученні українських науковців до пост-докторських програм у Пекінському університеті науки і техніки;

- у створенні спільних наукових проектів, в тому числі проектів від китайських підприємств;

- в участі студентів ІФФ в програмах обміну

Підписано документи про намір співпраці та принципи створення спільної лабораторії між університетами. В рамках візиту відбулась зустріч українських вчених з представниками компанії BAOSTEELGROUP та обговорено можливості співпраці.