20 вересня 2019 року викладачі кафедри І.Г.Ківенко та А.В.Мініцький провели на базі Богуславського навчально-виховного об`єднання «Ліцей № 3 – МАН».

профорієнтаційні заходи, щодо вступу на перший курс інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського,

Доцент Мініцький А.В. прочитав лекцію про сучасні досягнення у матеріалознавстві, розробку нових технологій, презентував вироби виготовлені за цими технологіями, розповів про сучасні тренди в галузі матеріалознавства та нанотехнологій.

На заході були присутні більше 70 учнів 8-11 класів Богуславського району, серед яких були і слухачі МАН. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з правилами вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, відповіли на їх численні запитання щодо специфіки навчання на Інженерно-фізичному факультеті, перспектив працевлаштування, продовження навчання за кордоном. Школярів запросили на екскурсію до музею університету, корпусу факультету – відвідати сучасні науково-дослідні та навчальні лабораторії.