16 листопада 2016 року відбулось чергове засідання кафедри ВТМ та ПМ.

NEW BALANCE

На засідання розглянуто наступний порядок денний:

1. Аналіз результатів 1-ї атестації осіннього семестру 2016-17 н. р.
Прийнято рішення: зауважити студентам, які мають 3 або більше негативних атестацій. Попередити студентів, які мають велику кількість негативних атестацій про їх можливе відрахування з університету за результатами 2-ї атестації, зокрема
       1-й курс, гр. ФН-61
       гр. ФН-61с
       Хробуст С.В.
       Шолом Є.О.

2. Підсумки переддипломної практики студентів ОКР спеціаліст денної та заочної форми навчання

3. Затвердження тем дипломних проектів і робіт ОКР спеціаліст денної та заочної форми навчання
Прийнято рішення: При формуванні тем дипломних робіт та проектів віддавати перевагу реальним темам, що виконуються на замовлення промислових підприємств або відповідають науковій тематиці кафедри. До складових оцінки ефективності роботи викладачів внести інноваційність тем дипломних робіт і проектів. Призначити доц. Білика І.І. відповідальним за термін виконання розділів дипломних проектів.

4. Аналіз набору на перший курс та стану профорієнтаційної роботи по залученню абітурієнтів на 2017 рік.
Прийнято рішення: Активізувати роботу з шкільною молоддю на усіх рівнях, затвердити план заходів щодо проведення профорієнтації викладачами кафедри.

5. Різне.