26 травня 2016 року з нагоди Дня Інженерно-фізичного факультету відбулися змагання – «Битва кафедр», у якому кожна кафедра приймали участь.

Adidas

Команди складалася з 5 чоловік. До їх складу входили студенти різних курсів. Завдання конкурсу складалося з трьох етапів: інтелектуальний – де відповідали на запитання пов’язані з ІФФ; спортивний – кожен учасник показував свої вміння швидко та командно реагувати в різних ситуаціях; творчий – метою якого було якнайкраще презентувати свою кафедру, всі хто приймав участь розповів, що для нього означає навчання на даній спеціальності.

За результатами змагання призові місця зайняли такі кафедри:
1 місце – ВТМ та ПМ;
2 місце – ФХОТМ;
3 місце – МТО.

Команда кафедри ВТМ та ПМ стала переможцем у даному змаганні 2015-2016 році, отримала в подарунок чудовий приз – сертифікат у квест-кімнату, який дає змогу і надалі проявляти себе у командних іграх та змаганнях.< /p>

Склад команди тріумфаторів:
1. Задорожна Оксана гр. ФК-31;
2. Курасова Маргарита гр. ФК-31;
3. Виріщинський Дмитро гр. ФК-31;
4. Ковтун Владислав гр. ФК-51;
5. Нагірний Богдан гр. ФК-51.