22 грудня 2015 року на базі кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії

Nike Shop orange

інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ», в рамках сесії «Сучасні матеріали в науці і техніці», відбулась зустріч з учнями Малої академії наук Київської області. В заході брали участь біля 50 учнів старших класів різних шкіл Київщини разом із викладачами. Сесію відкрила директор МАН Київської області Петровська Тетяна Василівна, яка привітала учнів технічного відділення МАН.

З боку НТУУ «КПІ» з учнями спілкувався декан інженерно-фізичного факультету Лобода Петро Іванович, який розповів про сучасні напрямки матеріалознавства, про роль матеріалів у житті людини. Учні мали можливість на власні очі побачити наноструктурні матеріали та порошки, матеріали з пам’ятю форми, надпровідні матеріали, елементи броні, що створені із сучасних керамічних матеріалів. Доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Мініцький Анатолій Вячеславович розповів дітям про особливості конкурсу захисту наукових робіт МАН, звернув увагу на критерії оцінювання та структурні складові наукових робіт. Учням провели екскурсію по лабораторіях інженерно-фізичного факультету, де вони мали можливість побачити сучасне обладнання, що використовується для досліджень матеріалів.