Nike Air Max

Тема дисертації "Вплив фазо- та структуроутворення в умовах іскроплазмового спікання на формування властивостей оксидних керамік B6O, Ce0,8Sm0,2O1,9". Роботу виконано на кафедрі високотемпературних матеріалів та порошкової металургії НТУУ "КПІ" під керівництвом д.т.н. Васильківа О.О.

У виступах офіційних опонентів та членів спеціалізованої ради відзначено актуальність роботи, наукову новизну та практичну цінність результатів, високий рівень проведених досліджень. Вчена рада одностайно прийняла рішення про присвоєння Євгену Солодкому наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.16.06 - Порошкова металургія та композиційні матеріали.

З текстом дисертації та автореферату можна познайомитись за адресою: http://rada.kpi.ua/node/452#attachment

Колеги щиро вітають молодого кандидата та бажають йому нових здобутків.