ОДИНАДЦЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦІПЛІН «NATURE»
Всеукраїнський турнір з природничих дисциплін «NATURE»
До акредитації ОНП “Матеріалознавство”
У період 19 – 21 лютого 2024 року проходила робота експертної групи НАЗЯВО з приводу акредитаційної експертизи ОНП “Матеріалознавсьво” (ID в ЄДБО 53255) за другим (магістерським рівнем вищої освіти.
Відкрита зустріч для усіх бажаючих відбулась 19 лютого 2024 р. о 17:10
– Відомості самооцінювання освітньої програми
– Програму дистанційної роботи експертної групи
Перегляд ОНП “Матеріалознавство” 2-го рівня ВО
Результати опитування здобувачів освіти центром “Соціо +”
Протокол робочої групи з підготовки до акредитації від 28 червня 2023 р.
Протокол НМКУ “Матеріалознавство” від 29 листопада 2022 р.
Протокол кафедри ВТМПМ від 16 листопада 2022 р.
Витяг з форми обговорення ОНП магістрів “Матеріалознавство” – листопад 2022 р.
Витяг з прот. № 3 від 24.10.22 каф ВТМПМ про призначення наукових керівників
Витяг з прот. № 10 від 18.10.22 каф. ФМТО про призначення наукових керівників
Витяг з прот. № 5 від 19.10.23 каф ВТМПМ про призначення наукових керівників
Витяг з прот. № 15 від 14.09.23 каф. ФМТО про призначення наукових керівників
1.06.2020 відбулося засідання робочої групи із розроблення освітніх програм,
За результатами низки робочих зустрічей та з урахуванням додаткових консультацій доц. Бірюкович Л.О. та проф. Степанчука А.М.
29 травня в дистанційному режимі було проведено робочу зустріч з вдосконалення навчальної програми підготовки бакалаврів та наповнення її освітніми компонентами.
24.05.2020 відбулась дистанційна конференція, на якій були присутні науковий керівник кафедри, декан ІФФ Лобода П. І.,
в. о. завідувача кафедри Мазур В. І., гаранти освітніх програм підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП та PhD Степанов О. В., Бірюкович Л. О., Богомол Ю. І.
На зустрічі було розглянути варіанти складу компонент, що формують нормативну професійну складову ОП “Нанотехнології та комп‘ютерний дизайн матеріалів”.
22 травня 2020 року було проведено спільну нараду в дистанційному режимі, на якій були присутні
голова науково-методичної комісії зі спеціальності 132 матеріалознавство, в.о.декана ІФФ Лобода П. І., в. о. завідувача кафедри Мазур В. І., завідувачка кафедри Фізика металів Волошко С. М., гаранти освітніх програм підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП Степанов О. В., Бірюкович Л. О., Богомол Ю. І.
На зустрічі було визначено кількість кредитив і приблизний перелік компонент нормативної частини Освітніх програм кафедр ВТМ та ПМ і ФФ, що забезпечують компетентності та результати навчання СВО спеціальності 132 Матеріалознавство. Доручено гарантам освітніх програм Степанов О. В., Бірюкович Л. О. розробити варіанти навчальних планів.
22.05.2020 в дистанційному режимі відбулась робоча зустріч щодо формування нормативної частини ОП освітнього рівня бакалавр, компоненти якої мають забезпечувати компетентності та результати навчання СВО спеціальності 132 Матеріалознавство
На зустрічі були присутні науковий керівник кафедри, декан ІФФ Лобода П. І., в. о. завідувача кафедри Мазур В. І., гаранти освітніх програм підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП та PhD Степанов О. В., Бірюкович Л. О., Богомол Ю. І., Юркова О. І., Степанчук А. М. На зустрічі було розглянуто пропозиції Бірюкович Л. О. стосовно пропозицій кафедри Фізики металів
21.05.2020 в режимі дистанційної конференції відбулась робоча зустріч розробників освітніх програм.
У роботі взяли участь голова науково-методичної комісі зі спеціальності, в.о. декана ІФФ Лобода П. І., в. о. завідувача кафедри ВТМ та ПМ Мазур В. І., гаранти освітніх програм підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП та PhD Степанов О. В., Бірюкович Л. О., Богомол Ю. І., Юркова О. І., Степанчук А. М. На зустрічі розглядались пропозиції кафедри Фізики металів щодо формування нормативної частини ОП, компоненти якої мають забезпечувати компетентності та результати навчання СВО спеціальності 132 Матеріалознавство, до якої належать ОП “Нанотехнології та комп‘ютерний дизайн матеріалів” і ОП “Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання”.
Вироблено консолідовану позицію щодо змін в нормативній частині програми
Всеукраїнський турнір з природничих дисциплін «NATURE»
Співпраця між литовськими та українськими науковцями продовжує розвиватися: VILNIUS TECH прийняв колег із Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ). У межах програми мобільності Erasmus+ професори Юрій Богомол та Олександр Бондаренко представили останні дослідження в галузі матеріалознавства та електроніки. Юрій Богомол, завідувач кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії КПІ, активно залучений […]
Ми в Тік Ток!