Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Вітаємо наших стипендіатів
Кафедра Високотемпературних маетріалів та порошкової металургії КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснює підготовку магістрів за двома освітніми програмами:
– Освітньо-наукова програма “Матеріалознавство” спеціальності 132 Матеріалознавство за денною формами навчання (1 рік 9 місяців).
Студенти вивчають: наукові засади та новітні технології проектування, виробництва та використання консолідованих та дисперсних матеріалів в наностані; застосування нанотехнологій; комп’ютерні інженерні програми (CES Granta Design, ANSYS, Thermo Calc та ін.) оптимального вибору матеріалів та технологій їх оброблення, проектування нових матеріалів та виробів з них, розрахунків та прогнозування стійкості матеріалів та конструкцій за різних умов експлуатації.
Студенти одержують поглиблені знання фундаментальних основ матеріалознавства, термодинаміки, кінетики процесів, основ нанотехнологій.
Освітньо-наукова програма другого рівня вищої освіти “Матеріалознавство” у 2024 році пройшла акредитацію Національним агентством забезпечення якості вищої освіти – сертифікат про акредитацію № 8186 від 16.05.2024 р.
– Освітньо-професійна програма “Нанотехнології та комп’ютерний дизайн мматеріалів” спеціальності 132 Матеріалознавство за денною та заочною формами навчання ( 1 рік 4 місяці)
Освітньо-професійну програму «Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів» другого рівня вищої освіти розроблено під впливом здобутків та поточної роботи наукової школи «Матеріалознавство тугоплавких сполук і композитів» започаткованої Григорієм Валентиновичем Самсоновим. Сьогодні роботу наукової школи очолює Академік НАН України Петро Лобода.
Особливістю програми є підготовка фахівців, що мають фундаментальні знання для розробки та одержанні матеріалів та виробів з використанням дисперсного стану речовини, у тому числі нанорозмірного, створенні наноструктурованих матеріалів, функціональних металевих, керамічних та металокерамічних матеріалів, конструюванню матеріалів з наперед заданими функціональними властивостями з використанням сучасних інформаційних технологій.
Освітньо-професійна програма другого рівня вищої освіти “Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів” у 2022 році пройшла акредитацію Національним агентством забезпечення якості вищої освіти – сертифікат про акредитацію № 5506 від 07.07.2023 р.
Програма комплексних фахових випробувань для вступу на 2-й (магістерський) рівень освітньо-наукової програми«Матеріалознавство» спеціальності 132 Матеріалознавство в Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» регламентує форму, зміст, критерії оцінювання та загальний порядок проведення комплексного фахового випробування.
Завантажити програму ОНП “Матеріалознавство”
Програма комплексних фахових випробувань для вступу на 2-й (магістерський) рівень освітньо-професійної програми«Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів» спеціальності 132 Матеріалознавство в Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» регламентує форму, зміст, критерії оцінювання та загальний порядок проведення комплексного фахового випробування.
Завантажити програму ОПП “Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів”
Перспективи працевлаштування магістрів
Інформація про освітні програми на osvita.kpi.ua:
Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена на сайті https://pk.kpi.ua/entry-5-course/
Перелік необхідних документів https://pk.kpi.ua/zayava-docs/
Документи подаються електронно через https://vstup.edbo.gov.ua/
Важливі дати на сайті НН ІМЗ ім. Є.О. Патона https://imz.kpi.ua/uk/vstup/vstup-do-mahistratury.html
Іванченко Дмитро Вікторович, кім. 100, 9 корпус, Політехнічна, 35
Результати вступного фахового іспиту за 18 липня 2024 року:
Сторчака Максим Романович – 140 балів
Результати вступного фахового іспиту за 19 липня 2024 року:
ОНП Матеріалознавство:
1 . Гетманенко Олександр Русланович – 190 балів;
2. Сиров Олексій Володимирович – 110 балів;
3. Соловей Матвій Олексійович – 160 балів;
4. Музиченко Олексій Іванович – 190 балів.
ОПП Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів:
1. Музиченко Олексій Іванович – 174 бали;
2. Трохимчук Вадим Ігорович – 150 балів.
Результати фахового вступного іспиту в магістратуру по спеціальності 132 Матеріалознавство, ОНП Матеріалознавство за 22.07.2024 р.:
Результати фахового вступного іспиту в магістратуру по спеціальності 132 Матеріалознавство, ОПП Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів за 22.07.2024 р.:
Результати фахового вступного іспиту в магістратуру по спеціальності 132 Матеріалознавство, ОНП Матеріалознавство за 24.07.2024 р.:
1. Шаповалов Нікіта Андрійович – 186 балів;
2. Стежковий Владислав Максимович – 192 балів;
3. Кияновський Нікіта – 190 балів;
4. Магальов Євген Юрійович – 168 балів;
5. Городнича Дар`я Олегівна – 188 балів;
6. Бут Микола Вікторович – 186 балів.
Результати фахового вступного іспиту в магістратуру по спеціальності 132 Матеріалознавство, ОПП Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів за 24.07.2024 р.:
1. Дударенко Владислав Олександрович – 168 балів.
Результати фахового вступного іспиту в магістратуру по спеціальності 132 Матеріалознавство, ОНП Матеріалознавство за 25.07.2024 р.:
Результати вступних іспитів за 13 серпня 2024 року. ОНП Матеріалознавство:
Результати вступних іспитів за 13 серпня 2024 року. ОПП Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів:
Вітаємо наших стипендіатів
14 травня 2024 р. відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому було затверджене рішення про акредитацію на 5 років освітньо-наукової програми Матеріалознавство другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 132 Матеріалознавство. Вітаємо гаранта програми, робочу групу і колективи кафедр Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії і Фізичного матеріалознавства та термічної обробки.
У вівторок 04.06.24 у рамках Літньої науково-профільної школи відділення Інженерії та матеріалознавства КЗПО «Київська Мала академії наук учнівської молоді», кафедра високотемпературних матеріалів провела майстер-клас з моделювання та 3D друку. 24 учні мали змогу власноруч зробити ескіз виробу в Solidworks та надрукувати виріб на 3D принтері. Додому всі повернулись з маленькими сувенірами). За організацію заходу дякуємо: […]