Інформація про вступ до магістратури у 2025 році

Image

Кафедра Високотемпературних маетріалів та порошкової металургії КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснює підготовку магістрів за двома освітніми програмами:

– Освітньо-наукова  програма “Матеріалознавство” спеціальності 132 Матеріалознавство за денною формами навчання (1 рік 9 місяців).

Студенти вивчають: наукові засади та новітні технології проектування, виробництва та використання консолідованих та дисперсних матеріалів в наностані; застосування нанотехнологій; комп’ютерні інженерні програми (CES Granta Design, ANSYS, Thermo Calc та ін.) оптимального вибору матеріалів та технологій їх оброблення, проектування нових матеріалів та виробів з них, розрахунків та прогнозування стійкості матеріалів та конструкцій за різних умов експлуатації.

Студенти одержують поглиблені знання фундаментальних основ матеріалознавства, термодинаміки, кінетики процесів, основ нанотехнологій.

Освітньо-наукова програма другого рівня вищої освіти “Матеріалознавство”  у 2024 році пройшла акредитацію Національним агентством забезпечення якості вищої освіти – сертифікат про акредитацію № 8186 від 16.05.2024 р.

– Освітньо-професійна програма “Інженерія порошкових та композиційних матеріалів” спеціальності G8 Матеріалознавство за денною та заочною формами навчання ( 1 рік 4 місяці)

Освітньо-професійну програму другого рівня вищої освіти розроблено під впливом здобутків та поточної роботи наукової школи «Матеріалознавство тугоплавких сполук і композитів» започаткованої Григорієм Валентиновичем Самсоновим. Сьогодні роботу наукової школи очолює Академік НАН України Петро Лобода.

Особливістю програми є підготовка фахівців, що мають фундаментальні знання для розробки та одержанні матеріалів та виробів з використанням дисперсного стану речовини, у тому числі нанорозмірного, створенні наноструктурованих матеріалів, функціональних металевих, керамічних та металокерамічних матеріалів, конструюванню матеріалів з наперед заданими функціональними властивостями з використанням сучасних інформаційних технологій.

Програма комплексних фахових випробувань для вступу на 2-й (магістерський) рівень освітньо-наукової програми«Матеріалознавство» спеціальності G8 Матеріалознавство в Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» регламентує форму, зміст, критерії оцінювання та загальний порядок проведення комплексного фахового випробування.

Завантажити програму ОНП “Матеріалознавство”

Програма комплексних фахових випробувань для вступу на 2-й (магістерський) рівень освітньо-професійної програми«Інженерія порошкових та композиційних матеріалів» спеціальності G8 Матеріалознавство в Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» регламентує форму, зміст, критерії оцінювання та загальний порядок проведення комплексного фахового випробування.

Завантажити проект програми ОПП “Інженерія порошкових та композиційних матеріалів”

Перспективи працевлаштування магістрів

Інформація про освітні програми на osvita.kpi.ua:

Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена на сайті https://pk.kpi.ua/entry-5-course/

Перелік необхідних документів https://pk.kpi.ua/zayava-docs/

Документи подаються електронно через https://vstup.edbo.gov.ua/

Важливі дати на сайті НН ІМЗ ім. Є.О. Патона https://imz.kpi.ua/uk/vstup/vstup-do-mahistratury.html

Правила прийому до КПІ ім.Ігоря Сікорського в 2025 році 

Офіційні документи на сайті приймальної комісій КПІ ім.Ігоря Сікорського

Відповідальний секретар відбіркової комісії навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона:

Блошицин Михайло Сергійович, кім. 100, 9 корпус, Політехнічна, 35

Гаряча лінія НН ІМЗ ім. Є.О. Патона: +380 67 495 27 75; vk.nnimz@lll.kpi.ua

Відповідальна особа від кафедри: Тесля Сергій Юрійович, Telegram: @teslia_s

Результати вступних фахових іспитів 2025 року:

Новини

Показати більше