Настановча сесія МАН

Image

24 вересня наша кафедра з радістю приєдналася до настановчої сесії МАН, долучившись до освітнього заходу Відділення Інженерії та матеріалознавства. Ми завжди раді можливості спілкування з учнями та підтримки їхнього наукового розвитку!

З вітальним словом до школярів звернувся професор кафедри Анатолій МІНІЦЬКИЙ, керівник секції «Матеріали та адитивні технології». Його слова надихнули всіх на нові досягнення! Доцент Тетяна СОЛОВЙОВА також поділилася науковими напрямками роботи кафедри у Колізеї навчального корпусу 9, викликавши в учнів зацікавленість і бажання досліджувати більше!

Ми завжди відкриті для нових зустрічей і співпраці, тож з нетерпінням чекаємо на нові проєкти та ініціативи разом із вами!

Показати більше