ОДИНАДЦЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦІПЛІН «NATURE»

Image

29 травня 2024 року відбувся ОДИНАДЦЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦІПЛІН «NATURE», одним із членів журі якого була доцентка кафедри Тетяна Соловйова.

Дякуємо організаторам та командам за запрошення та гарну підготовку до змагання! Щиро вітаємо переможців!

*Всеукраїнський турнір з природничих дисциплін «NATURE» – це командне змагання учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях.

Ідея Турніру належить організаторам Міжнародного турніру юних натуралістів (International Young Naturalists Tournament). Турнір проводиться з метою пошуку та підтримки талановитої молоді, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, що виявляють стійкий інтерес до занять наукою.

Просувати допис

Показати більше