Запрошуємо випускників вищих навчальних закладів (коледжів, технікумів) до вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на основі одержаного диплому освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста,  освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра або освітнього ступеня молодшого бакалавра.

Такі абітурієнти можуть вступати на перший курс освітнього рівня бакалавра але з терміном навчання – 3 роки.

Пропонуємо такі спеціальності та освітні програми:

132 Матеріалознавство - Освітня програма:  "Нанотехнологгії і комп'ютерний дизайн матеріалів " - денна та заочна форми навчання

Перелік конкурсних предметів

!!! Увага !!! Для вступу за дипломом молодшого спеціаліста в 2021 році необхідно подати сертифікат НМТ або ЗНО з наступних предметів:

1) для вступу на місця державного (регіонального) замовлення (відкриті конкурсні пропозиції) – НМТ з української мови або зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років з української мови та літератури/української мови (перший предмет) та НМТ з математики або зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2019-2021 років (другий предмет);

2) для вступу на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб (небюджетні конкурсні пропозиції) – одного предмету НМТ або зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років (перший предмет) та одного предмету НМТ або зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років на вибір вступника (другий предмет).

(інформація на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Конкурсний бал розраховується за формулою: КБ =0,5*П1+0,5*П2 (п. 3 "Положення про прийом ....")

П1, П2  - оцінки з першого та другого предметів.

Важливі дати

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

01 липня 2022 року

Початок прийому заяв та документів