Серед випускників освітньо-професійної програми магістра «Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів», що завершили навчання в грудні 2019 року були студенти з Китайської Народної Республіки Ван Бо та Лянь Ін.

18 грудня науковий керівник кафедри ВТМ та ПМ П.І.Лобода провів лекцію для школярів Житомирщини.

Докладніше на сайті ІФФ

17 грудня 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри

14 грудня 2019 р. викладачі , співробітники та студенти кафедри взяли активну участь в оновленому форматі  Дня відкритих дверей КПІ ім.Ігоря Сікорського КПІ AbitFEST.

Наприкінці  листопаду 2019 року викладачі кафедри доцент Кисла Галина Павлівна, доцент Мініцький Анатолій В’ячеславович та доцент Биба Євген Георгійович в складі делегації ІФФ відвідали Пекінський університет науки і технологій.