20 квітня 2019 р.  з 9.00 до 16.00  в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" відбудеться День відкритих дверей - KPI Science Fest

04 - 05 квітня 2019 року в столиці Кизгизстану м.Бішкеку проходила IV Міжнародна конференція "Німецька [мова] і техніка" (Deutsch und Technik)

28 березня 2019 року відбулась зустріч викладачів кафедри ВТМ та ПМ КПІ імені Ігоря Сікорського з учнями Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня» смт Згурівка (Київської області).

Студент кафедри ВТМтаПМ гр. ФН-81нм Кушнір Владислав Володимирович отримав диплом ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Металургія», м. Дніпро, 28 березня 2019 р.