21.05.2020 в режимі дистанційної конференції відбулась робоча зустріч розробників освітніх програм.

У роботі взяли участь голова науково-методичної комісі зі спеціальності, в.о. декана ІФФ Лобода П. І., в. о. завідувача кафедри ВТМ та ПМ Мазур В. І., гаранти освітніх програм підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП та PhD Степанов О. В., Бірюкович Л. О., Богомол Ю. І., Юркова О. І., Степанчук А. М. На зустрічі розглядались пропозиції кафедри Фізики металів щодо формування нормативної частини ОП, компоненти якої мають забезпечувати компетентності та результати навчання СВО спеціальності 132 Матеріалознавство, до якої належать ОП “Нанотехнології та комп‘ютерний дизайн матеріалів” і ОП “Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання”.

Вироблено консолідовану позицію щодо змін в нормативній частині програми