27 вересня 2016 року на засіданні спеціалізованої ради відбувся захист дисертації на здобуття вченого звання кандидата технічних наук асистентом кафедри Бибою Євгеном Георгійовичем.

Air Presto Flyknit Ultra

Роботу на тему: Формування структури та механічних властивостей конструкційних титанових сплавів під час активованого спікання порошків гідриду титану виконано під керівництвом Чл.-кореспондента НАН України, проф. Лободи П.І.

Захист викликав жваву дискусію. Євген відповів на чисельні запитання. Відповіді були ґрунтовні і базувались на сучасних наукових уявленнях про процеси, які досліджувались в роботі.

Спеціалізована вчена рада одностайно проголосувала за присудження Євгену Бибі наукового ступеня кандидата технічних наук.

Вітаємо Євгена з успішним захистом дисертації та бажаємо нових успіхів у науковій та педагогічній роботі.