14–15 квітня 2016 року в Луцькому національному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Прикладне матеріалознавство».

Nike Business mens

Інтелектуальне змагання проводила кафедра матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування, що входить до складу технологічного факультету Луцького НТУ.

Участь в олімпіаді беруть студенти з усіх регіонів України. Так, є чимало представників вишів сходу, зокрема з Приазовського державного технічного університету, що в Маріуполі.

Традиційно наші студенти приймають участь у цій олімпіаді та показують глибокі знання у матеріалознавстві. Цей рік не був виключенням - Микита Упатов,  студент групи ФК-51м, виборов 3 місце, з чим його і вітаємо!