27 лютого 2016 року проведено заходи в рамках "Дня відкритих дверей"

adidas Sneaker News

Завідувач кафедрою проф. Степанчук А.М. та доц. Степанов О.В. зустрілись з слухачами системи довузівської підготовки НТУУ "КПІ".

Анатолій Миколайович Степанчук в популярній формі розповів  потенційним абітурієнтам про місце та роль матеріалознавства та матеріалознавців в розвитку людства на попередніх та поточному етапі, розкрив матеріалознавчі виклики найближчого майбутнього. Ознайомив слухачів з особливостями прийому на 1-й курс НТУУ "КПІ" у 2016 році та на ІФФ зокрема.

Після лекції з гостями проведено екскурсію науковими лабораторіями ІФФ, зокрема Центром електронної мікроскопії, Центром рентгеноструктурного аналізу "Rigaku", лабораторією підготовки шліфів, Центром металографії та оптичної мікроскопії. Викладачі відповіли на запитання відвідувачів.