18 листопада 2015 року відбулось  чергове засідання кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії.

Air Jordan

Розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Результати самоаналізу кафедри ВТМ та ПМ та поточні завдання викладачів для успішного проходження внутрішнього ліцензування спеціалізацій

2. Інформація викладачів кафедри про проведену професійно-орієнтаційну роботу з учнями випускних класів шкіл.

Відзначено недостатній рівень проведення роботи окремими викладачами кафедри.

3. Підсумки переддипломної практики студентів ОКР спеціаліст денної форми навчання

4. Затвердження тем дипломних робіт студентів ОКР спеціаліст денної форми навчання

5. Інформація доц. Богомола Ю.І. про планування науково-практичного семінару з використання сучасних безконтактних засобів вимірювання температури.

6. Аналіз рівня планування індивідуальної наукової роботи студентів ОКР магістр 1-го та 2-го року навчання.

Протокол № 4 від 18.11.2015 р.