8-го квітня 2015 року відбувся методичний семінар на тему "Бібліографічний опис джерел інформації

Sneakers

відповідно до   ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 ". Доповідач доцент Бірюкович Л.О.

На семінарі було представлено першу частину методичних вказівок до дипломного проектування для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», які підготовлені Бірюкович Л.О. до видання як електронний документ і присвячені основним вимогам до оформлення пояснювальної записки та графічної частини дипломних проектів відповідно до чинних стандартів України.

За «Положенням про державну атестацію студентів НТУУ «КПІ»» від 2013 року бібліографічний опис джерел інформації та складання переліку використаної літератури в дипломних роботах, проектах та магістерських дисертаціях має виконуватись у відповідності до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. Тому метою методичного семінару було ознайомитись з відмінностями ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 від чинного раніше ГОСТ 7.1-84.

Матеріали семінару [pdf] 2.6 MB