18-20 листопада 2014 року відбулася Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"

ADIDAS edition

У виставці брали участь більше 100 учнів старших класів із 21 області України. Роботи були представлені у декількох секціях – винахідництво та раціоналізаторство, екологія та енергозбереження, машинобудування та робототехніка, електроніка, матеріалознавство та перспективні технології.

В рамках Всеукраїнської науково-технічної виставки декан інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ», професор Петро Іванович Лобода привітав всіх учасників та прочитав науково-популярну лекцію про роль сучасного матеріалознавства у суспільстві.

Конкурс оцінювали викладачі провідних ВНЗ України серед яких були Національний технічний університет України, Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка та Національний транспортний університет. Журі визначило найбільш цікаві та оригінальні проекти по кожній секції. Однією з найкращих робот була визнана робота учениці 11 класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області Пащенко Єлизавети Олегівни «Водопостачання мешканців м. Олександрії з використанням біокерамічних водоводів», даний проект впевнено посів перше місце у секції «Матеріалознавство».

Закриття виставки відбулося 20 листопада у залі вченої ради НТУУ «КПІ». На закритті учням вручали дипломи призерів та грамоти учасників Президент Малої академії наук України Станіслав Олексійович Довгий та проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) НТУУ «КПІ» Олексій Миколайович Новіков.