10 грудня 2018 року доцент кафедри Мініцький Анатолій Вячеславович зустрічався з учнями старших класів

Київської Спеціалізованої школи 1 ступеня - гімназії № 167 з поглибленим вивченням німецької мови з метою профорієнтаційної роботи щодо залучення школярів  на 1 курс ІФФ КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Школярам була представлена презентація  про спеціальність «Матеріалознавство». Учні були ознайомлені зі спеціалізаціями кафедри,  сучасною лабораторно-дослідною базою факультету, співпрацею з Національною академією наук та міжнародними зв`язками.  Були дані вичерпані відповіді на питання з працевлаштування випускників кафедри, навчання за кордоном.