Наприкінці жовтня та в листопаді 2018 року доцент кафедри ВТМ та ПМ КПІ ім.Ігоря Сікорського Мініцький А.В.

відвідав школи м.Києва, зокрема ЗОШ № 98 та ЗОШ № 201 з метою профорієнтаційної роботи, щодо залучення школярів на 1 курс до університету на спеціальність «Матеріалознавство».

Учням була прочитана лекція про роль матеріалознавства в суспільстві, про створення нових матеріалів, з властивостями , які відповідають сучасним, часто екстремальним умовам роботи, для застосування в різноманітних галузях виробництва. Були продемонстровані вироби різноманітного призначення, виготовлені з матеріалів, розроблених науковцями кафедри. Школярі одержали відповіді на свої численні запитання.