22 травня почала роботу VI Міжнародна Самсонівська конференція «Материаловедение тугоплавких соединений» присвячена 100-річчю з дня народження

члена-кореспондента НАН України, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки та техніки України, видатного вченого, організатора і першого завідувача кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Григорія Валентиновича Самсонова.

На відкритті конференції в залі вченої ради Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського виступили: Директор Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України, академік Солонін Ю.М., декан Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, чл-кореспондент НАН України Лобода Петро Іванович, Драган Ускоковіч (Dragan P. Uskokovic) Інститут Технічних наук сербської Академії Наук та Мистецтв, Г.В.Тавадзе (Tavadze G.V.) Інститут металургії та матеріалознавства ім. Фердинанда Тавадзе, Грузія, Директор інституту надтвердих матеріалів, академік Туркевич В.З.

Голова українського матеріалознавчого товариства, чл-кореспондент НАН України Рагуля А.В. вручив пам`ятні Самсонівські медалі
Конференція продовжила роботу пленарним засіданям.