20 листопада інженерно-фізичний факультет відвідала група учнів старших класів київської спеціалізованої школи №124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Викладачі кафедри Ківенко І.Г., Білик І.І., Сисоєв М.О., Богомол Ю.І., Романеннко Ю.М., Степанов О.В. ознайомили старшокласників з сьогоденням кафедри, науковими та освітніми здобутками. Учні побували в наукових лабораторіях та аудиторіях. Переглянули відеоролики та презентацію про роль матеріалознавства в розвитку людства, досягнення та перспективи кафедри.

Викладачі відповіли на численні запитання школярів стосовно вступу на навчання, можливості працевлаштування, продовження навчання за кордоном.