13 грудня 2016 року викладачі кафедри Биба Є.Г., Мініцький А.В. та Юркова О.І. відвідали Загальноосвітню  спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу № 105

Nike React Element

Дарницького району м. Києва та провели зустріч з учнями 10-х і 11-х класів.

Майбутніх абітурієнтів поінформовано про спеціальності та спеціалізації за якими кафедра ВТМ та ПМ готує фахівців. Докладно розказано про роль матеріалознавства та матеріалознавців у розвитку сучасного суспільства. Був показаний фільм про навчання на кафедрі підготовлений молодими викладачами та студентами. Також було роз’яснено особливості вступу до ВНЗ і зокрема КПІ ім.Ігоря Сікорського в 2017 році.

Інформація викликала неабиякий інтерес як учнів так і адміністрації школи, завдяки демонстрації сучасного рівня підготовки спеціалістів в області матеріалознавства. За результатами зустрічі з боку адміністрації школи подано пропозицію  про підписання договору про співпрацю між школою № 105 та кафедрою ВТМ та ПМ Інженерно-фізичного факультету.