Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії

В лабораторії встановлено установку СВ-112, яка призначена для електронно-променевого зварювання деталей різної форми зі сталі, нікелевих сплавів і сплавів титану та алюмінію товщинною 0,05-20 мм.

Також обладнання дозволяє проводити зварювання виробів з молібдену та вольфраму товщиною 0,1 – 5 мм, проводити термічну обробку виробу та отримувати покриття. Процес формування покриття полягає в напіканні або наплавленні функціонального матеріалу на поверхню основи. Даний метод дозволяє мінімізує вплив температури на матеріал виробу і забезпечити мінімальну пористість, максимальне зчеплення покриття з основою та отримувати металеві, металокерамічні та керамічні покриття товщиною до 2 мм.

Обладнання забезпечено системою «RASTR 6» для візуального контролю за процесом зварювання і комплектовано стаціонарною гарматою потужністю до 6 кВт, двокоординатним столом (Х-Х’ і Y-Y’ з переміщення ±150 мм) та універсальним обертачем.

Вакуумна система установки СВ - 112 дозволяє досягати в камері зварювання з розмірами 600х600х600 робочих тисків (2·10-4 mbar), в автоматичному режимі, не більш ніж за 5хв.

 


Human Hair Extensions hair extensions for men paula young wigs cheap human hair wigs wigs for white women best human hair extensions Wigs for black women short wigs for black women Wigs for women
hair extensions for men women's wigs human hair wigs real hair wig wig types christie brinkley hair extensions cap wigs wigs for men lacefront wigs best wigs ken paves wigs hair extensions for men