кандидат технічних наук, старший викладач

Закінчила денне відділення інженерно-фізичного факультету Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Металознавство та термічна обробка металів» у 1997 р. З 1997 по 2000 рр. навчалася в аспірантурі інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона.

З 2006 року працює на кафедрі «Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії» інженерно-фізичного факультету. В 2010 році захистила кандидатську дисертацію.

Опублікувала близько 30 наукових робіт.

Науковий напрям: композиційні матеріали.

intellect.compnano.kpi.ua/profile/kgp2