15 червня 2015 року розпочала роботу екзаменаційна комісія з захисту дипломних робіт та проектів

Nike Zoom Vomero 14

випускниками різних освітнь-кваліфікаційних рівнів. Першими свої результати представили випускники ОКР "Магістр".

На пленарному засіданні екзаменаційних комісій ІФФ магістерську дисертацію захистив Ярослав Головенько (наук. керівник -к.т.н., доцент Богомол Ю.І.). Пізніше, на окремому засіданні екзаменаційної комісії за кафедрою ВТМ та ПМ відбулись захисти решти магістрів.

Магістерські дисертації захистили:

1. Головенько Ярослав Богданович, наук. керівник - к.т.н., доц. Богомол Ю.І.,

тема: "Структура та властивості спрямовано закристалізованого евтектичного сплаву B4C - TiB2 легованого лантаном"

"Structure and properties of directionally crystallized eutectic alloy B4C - TiB2 doped with lanthanum",  реферат [pdf]  285 kB, презентація [pdf] 2554 kB

2. Божко Антоніна Володимирівна, наук. керівник - к.т.н., доц. Мініцький А.В.,

тема: "Вплив оболонки із дерева на процес сухого ізостатичного пресування порошкових матеріалів на основі заліза"

"Using a shell of wood to dry isostatic pressing powder materials based on iron"

реферат [pdf]  106 kB, презентація [pdf] 1985 kB

3. Кравченко Олександра Ігорівна, наук. керівник - д.т.н., проф. Юркова О.І.,

тема: "Структура та механічні властивості багатокомпонентних високоентропійних ALCuNiFeCr та ALCuNiFeTi сплавів отриманих методом механічного легування"

"Structure and mechanical properties of multicomponent high entropy ALCuNiFeCr and ALCuNiFeTi alloys obtained by mechanical alloying"

реферат [pdf]  347 kB, презентація [pdf] 2311 kB