Католицький університет м.Льовена (Бельгія) проводить конкурс для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників, зокрема Інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ" за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 22 квітня 2016 р.

Близькосхідний технічний університет (Туреччина) проводить конкурс для бакалаврів, аспірантів та науково-педагогічних працівників, НТУУ "КПІ" за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 12 квітня 2016 р.

Вища школа МІН Нансі, Університет Лотарингії та Науково-дослідний інститут Loria (Франція) проводить конкурс на навчання / стажування для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників  за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 22 березня 2016 (термін подовжено) р.

Вільнюський технічний університет ім.Гедимінаса (Литва) проводить конкурс для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ" за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 22 квітня 2016 р.

Adidas team