Університет "Міланська політехніка" (Італія) проводить конкурс для аспірантів усіх спеціальностей НТУУ "КПІ" за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 28 березня 2016 р.

Університет м.Гронінген (Нідерланди) проводить конкурс для бакалаврів, магістрів, НТУУ "КПІ" за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 28 березня 2016 р.

Лейденський університет (Нідерланди) проводить конкурс для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників  за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 28 березня 2016 р.

Сілезький університет технологій (Польша) проводить конкурс для аспірантів НТУУ "КПІ" за програмою Erasmus+. Повна версія оголошення [pdf]. Кінцева дата подачі документів - 28 березня 2016 р.

Air Jordan infrared