Запрошуємо випускники вищих навчальних закладів (коледжів, технікумів) до вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на основі свого диплому. Такі абітурієнти вступають на перший курс освітнього рівня бакалавра але з терміном навчання – 3 роки.

Пропонуємо такі спеціальності та спеціалізації:

132 Матеріалознавство - Спеціалізації: "Матеріалознавство порошкових композитів і покриттів",  "Комп'ютерний дизайн матеріалів та нанотехнології"

136 Металургія - Спеціалізація: "Комп'ютеризовані технології порошкової металургії"

Інформація приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського

Сайт приймальної комісії КПІ ім. І. Сікорського

Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста

Правила прийому до КПІ ім. І.Сікорського

Інструкція з електронного вступу на сайті приймальної комісії КПІ ім.І.Сікорського

Докладніше про фахівців спеціальностей та cпеціалізацій

Сторінка "Цікаве матеріалознавство"

Інформація для вступників на 1 курс за сертифікатами ЗНО