Запрошуємо на навчання за освітньо-науковою та освітньо професійною програмою підготовки магістрів "Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів"

Кафедра Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії забезпечує якісну підготовку фахівців рівня магістр (освітньо-науквова - 1 рік 9 місяців та освітньо-професійна -1 рік 4 місяці програми) на основі одержаної вищої освіти 1-го рівня - бакалавр.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. Для подачі електронної заяви необхідно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронної заяви (на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Інформація для вступників на магістерські програми (сайт КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-наукову (освітньо-професійну) програму підготовки маістра "Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів"