Студенти, які показали високий рівень засвоєння учбового матеріалу на 1 - 3 курсі та на відмінно захистили диплом бакалавра для подальшого навчання можуть, за бажанням, бути зараховані в елітній групі IFF – HIGH SCHOOL.

Випускники групи IFF – HIGH SCHOOL орієнтовані на роботу  за замовленням вітчизняних та закордонних  високотехнологічних промислових підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів, органів державного управління, а також можуть продовжити навчання в аспірантурі в НТУУ «КПІ» або за кордоном.

Викладання проводиться провідними вітчизняними та закордонними вченими. Навчальні програми передбачають поглиблене вивчення спеціальних дисциплін і наближені до програм провідних університетів світу.

Слідкуйте за подальшою інформацією на сайтах кафедри та факультету.

NIKE basketball