22 травня 2020 року було проведено спільну нараду в дистанційному режимі, на якій були присутні

голова науково-методичної комісії зі спеціальності 132 матеріалознавство, в.о.декана ІФФ Лобода П. І., в. о. завідувача кафедри Мазур В. І., завідувачка кафедри Фізика металів Волошко С. М., гаранти освітніх програм підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП Степанов О. В., Бірюкович Л. О., Богомол Ю. І.

На зустрічі було визначено кількість кредитив і приблизний перелік компонент нормативної частини Освітніх програм кафедр ВТМ та ПМ і ФФ, що забезпечують компетентності та результати навчання СВО спеціальності 132 Матеріалознавство. Доручено гарантам освітніх програм Степанов О. В., Бірюкович Л. О. розробити варіанти навчальних планів.