15.05.2020 у дистанційному режимі відбулося засідання кафедри ВТМ та ПМ

На засідання були присутні науковий керівник кафедри, декан ІФФ Лобода П. І., заступник завідувача кафедри Білик І. І., викладачі кафедри. Розглядались рішення адміністративної ради НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та завдання, які постають перед викладачами кафедри. А також розглянуто кандидатури магістрантів, що навчались за освітньо-науковою програмою підготовки, на отримання диплому з відзнакою.

Прийнято рішення:

1. Для проведення фахового екзамену до вступу у магістратуру підготувати і розмітити на сайті кафедри перелік питань.
  2. Богомолу Ю. І. визначити кандидатури спостерігачів під час проведення ЗНО з іноземної мови та фахового вступного екзамену
  3. Зобов’язати викладачів кафедри наповнювати платформи для дистанційного навчання Сікорський або Google Suite та вести поточний і семестровий контроль в CAMPUS.
  4. Підготувати проведення захисту кваліфікаційних робіт магістрів ОНП у дистанційному режимі відповідно до Тимчасового регламенту організації і проведення захистів дипломних робіт (проектів) / магістерських дисертацій та випускних екзаменів затверджений наказом №7/86 від 08.05.2020.
  5. Запросити на дистанційні захисти кваліфікаційних робіт усіх науково-педагогічних працівників кафедри
  6. Продовжувати наповнювати сайт кафедри інформацією щодо вступу, підготовки до акредитації.
  7. Зобов’язати викладачів кафедри сформулювати знання, уміння та компетентності, які формуються дисциплінами, що входять до ОП з метою внесення змін в Освітні програми “Нанотехнології та комп‘ютерний дизайн матеріалів” освітніх рівнів підготовки бакалавр, магістр ОПП і ОНП та PhD у відповідності до сучасних вимог.