22 грудня одразу двоє випускників аспірантури кафедри ВТМ та ПМ захистили дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 132 Матеріалознавство.

Михайло Втерковський захистив роботу на тему: "Створення армованих керамічних матеріалів на основі В4С для роботи в екстремальних умовах експлуатації"

Тема роботи Дмитра Ремізова: "Створення нових конструкційних армованих матеріалів на основі титану та його сплавів з підвищеними фізико-механічними властивостями"

Науковим керівником обох дисертацій є д.т.н., професор, Академік НАН України П.І.Лобода.

Члени спеціалізованої вченої ради високо оцінили представлені результати досліджень.

Вітаємо Михайла та Дмитра, а також їх керівника з успішним захистом та бажаємо їм подальших наукових перемог !!!