28 липня день народження Валерія Володимировича Скорохода (1934-2017р.р.)

видатного всесвітньо відомого вченого матеріалознавця, академіка НАН України, професора, д.т.н, людини творця, педагога, морального авторитета в науці, освіті, повсякденному житті.

Валерій Володимирович створив цілу низку сучасних лекційних курсів з матеріалознавства тугоплавких металів та сполук, нанотехнологій та комп’ютерного дизайну матеріалів та композитів, які викладались ним особисто в інституті матеріалознавства КПІ та стали фундаментальною основою дисциплін з матеріалознавства в багатьох університетах України і світу.

Ціла армія вдячних Валерію Володимировичу учнів та випускників сьогодні працює в Україні і світі в наукових установах та високотехнологічних виробництвах науковцями, інженерами технологами, біоінженерами, конструкторами, менеджерами вищого рівня, викладачами провідних іноземних університетів.