5-7 жовтя 2021 року відбудеться VII Міжнародна матеріалознавча конференція HighMatTech-2021!

Організатори заходу:
Українське матеріалознавче товариство ім. І.М.Францевича,
Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України (ІПМ),
Національний технічний університет«Київський політехнічний інститут ім.І. Сікорського» МОН України (КПІ)

Мета конференції: сприяння обміну ідеями та обговорення наукових результатів у створенні, дослідженні та застосуванні новітніх матеріалів, а такожн алагодження контактів між провідними фахівцями в галузі матеріалознавства.

Тематика конференції: метали та сплави; металокерамічні та керамічні матеріали, низькорозмірні матеріали, захисні покриття та інженерія поверхні.

Офіційна мова конференції: англійська

Місце проведення: конференція відбуватиметься в гібридному режимі (он-лайн та оф-лайн участь), з основним місцем проведення в м. Києві (КПІ та ІПМ). Можливі наступні форми участі: усні та постерні доповіді, слухачі.

Для участі у заході потрібно зареєструватись на офіційному сайті конференції за посиланням http://umrs.org.ua/activities/conferences/highmattech-2021