Вітаємо нашого колегу – Мініцького Анатолія Вячеславовича!!!

2-го лютого 2021 р. доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Анатолій Мініцький на засіданні спеціалізованої вченої ради успішно захистив докторську дисертацію на тему: «Створення фізико-технологічних основ виготовлення високощільних порошкових матеріалів».

Вітаємо Анатолія Вячеславовича з цим значним особистим досягненням, яке ще раз підтвердило високий науковий рівень наукової школи Г.В.Самсонова «Матеріалознавство тугоплавких металів, сплавів, сполук та композитів», роботу якої очолює науковий керівник кафедри, чл.-кореспондкнт НАН України Петро Іванович Лобода

Бажаємо Анатолію Вячеславовичу, нових наукових здобутків, талановитих учнів, а науковій школі подальшого розвитку та процвітання.