Запрошуємо на навчання за Освітньо-науковою програмою "Матеріалознавство" та Освітньо-професійною програмою "Нанотехнології та комп1ютерний дизайн матеріалів" підготовки магістрів.

Для вступу на ОНП та ОПП за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування, а для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб – подати до розгляду мотиваційний лист.

Програми фахових вступних випробувань:

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра "Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів" за спеціальністю 132 Матеріалознавство

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-наукову програму  підготовки магістра з аспеціальністю 132 Матеріалознавство

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету.

Будьте уважні, Бажаємо успіхів