27 лютого в стінах інженерно-фізичного факультету відбувся справжній фестиваль науки для юних дослідників.

Більше 150 слухачів Малої Академії Наук взяли участь в екскурсії лабораторіями інженерно-фізичного факультету,  в кожній з яких проходили досліди та демонстрації найсучасніших досягнень матеріалознавчих технологій. Похід невеликих груп учнів лабораторіями продовжувався понад 2 години. В зустрічах взяли участь майже усі викладачі кафедри: Мініцький А.В., Биба Є.Г., Ківєнко І.Г., Степанов О.В., Сисоєв М.О., Білик І.І., Юркова О.І., Степанчук А.М., Соловйова Т.О., аспіранти: Гущик Д., Ремізов Д., Ткачук В.

Підсумком зустрічі на ІФФ був виступ декана, чл.-кореспондента НАН України П.І.Лободи та лекція всесвітньо відомого вченого, випускника кафедри Юрія Гогоці "Використання розумних матеріалів у нових технологіях".

Інформація про захід на сайті ІФФ, на сайті МАН