13 та 14 березня викладачі кафедри Ківенко І.Г. та Степанов О.В. за підтримкм проф. Юркової О.І. провели зустрічі з учнями старших класів ряду шкіл Київської області.

Лекції та розмови зі школярами відбулися в Ірпінських загальноосвітніх школах № 13 та № 14 (смт. Гостомель) в гімназії "Перспектива" (м. Бориспіль) та в бориспольській загальноосвітній школі № 8.

Старшокласники з цікавістю ознайомились з спеціальністю "Матеріалознавство", значенням цього напрямку для науки, техніки, розвитку суспільства. Численні запитання школярів стосувались особливостей вступу на спеціальності Інженерно-фізичного факультету в 2019 році, навчання на спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування в КПІ ім. І.Сікорського, перспектив працевлаштування після одержання освіти за матеріалознавчими спеціальностями.