16 лютого в  « КПІ ім. Ігоря Сікорського»  відбувся день відкритих дверей

В заходах Дня відкритих дверей, який  проходив у музеї КПІ ім. Ігоря Сікорського, активну учать прийняли викладачі кафедри Білик І.І., Ківенко І.Г., Степанов О.В. Власними враженнями від навчання з майбутніми абітурієнтами поділились студенти 4-го курсу Волковська Наталія та Баландін Денис.

Відвідувачів було ознайомлено з особливостями спеціальностей 132 Матеріалознавство та 136 Металургія та освітніми програмами, які пропонує кафедра. Найбільш зацікавлені відвідали навчальні та наукові лабораторії факультету та кафедри у корпусі №9, де до роботи з абітурієнтами долучились ст.викл. Руденький С.О., асистент Романентко Ю.М., аспірант Ткачук В. П.

Чекаємо відвідувачів у ролі абітурієнтів та студентів нашого факультету