8 червня відбулась неординарна подія - з лекцією в стінах Інженерно-фізичного факультету виступив відомий учений, випускник кафедри ВТМ та ПМ 1984 року Юрій Гогоці

Юрій Георгійович - директор Інституту Нанотехнологій університету А. Дж. Дрекселя  (Drexel University Philadelphia, US) (http://nano.materials.drexel.edu/), доктор технічних наук, професор, найбільш цитований український вчений.

Наукова частина лекції була присвячена новому класу матеріалів - Мексенам (MXenes) - двовимірній реалізації карбідів та нітридів перехідних металів, що мають практично безмежні перспективи застосування.

Викладачі, студенти та аспіранти  з цікавістю слухали лекцію про найсучасніші досягнення матеріалознавства, взяли участь у жвавому обговоренні різних питань від можливостей синтезу нових матеріалів та ймовірного застосування їх унікальних властивостей до перспектив наукової співпраці.