23 травня викладачі кафедри Степанов О.В. та Ківенко І.Г. з метою профорієнтації відвідали ліцей "Наукова зміна".

Nike Shox Avenue 808

Школярам була представлена презентація про спеціальність "Матеріалознавство" та спеціалізації за якими кафедра проводить підготовку. Учні дізнались про лабораторну базу факультету, професорсько-викладацький склад, міжнародні зв`язки. Між учнями і викладачами відбувся діалог про значення галузі матеріалознавства для розвитку суспільстві та науки, сучасні завдання матеріалознавства, застосування досягнень матеріалознавства у провідних науково-дослідних закладах та промислових підприємствах. В процесі спілкування учні задавали багато запитань про специфіку навчання, працевлаштування, навчання за кордоном. Учні виказали бажання завітати на екскурсію на ІФФ.