23 травня викладачі кафедри Степанов О.В. та Ківенко І.Г. з метою профорієнтації відвідали ліцей "Наукова зміна".

Школярам була представлена презентація про спеціальність "Матеріалознавство" та спеціалізації за якими кафедра проводить підготовку. Учні дізнались про лабораторну базу факультету, професорсько-викладацький склад, міжнародні зв`язки. Між учнями і викладачами відбувся діалог про значення галузі матеріалознавства для розвитку суспільстві та науки, сучасні завдання матеріалознавства, застосування досягнень матеріалознавства у провідних науково-дослідних закладах та промислових підприємствах. В процесі спілкування учні задавали багато запитань про специфіку навчання, працевлаштування, навчання за кордоном. Учні виказали бажання завітати на екскурсію на ІФФ.